Alates €9/päevas
New Glasgow — nii nagu sina tahad
Autorent New Glasgow's
Leia ideaalne auto hinnaga, mis sobib teile.
★★★★★ 4.5 / 8,764 arvustused
✓ Peidetud tasusid ei ole · ✓ Tasuta tühistamine
Saadaval New Glasgow's
Rendifirmad New Glasgow's
Võrdle pakkujaid, hinnanguid ja vastuvõtulaule.
Võtmispunktid
📍
New Glasgow (nova Scotia)
2715 Westville Rd (rural Route #3), New Glasgow, B2h 5c6 , …
Tänamist väärt sõit
Melmerby rand — lai liivarand provintsiaias Northumberlandi kaldal, kerge rannikuline autosõit
Cape George'i neem — vaikne majaka väljavaatega punkt, kust paistavad Northumberlandi väina vaated ja rannikumatkarajad
Arisaigi provintsiaalpark — kivine rannajoon, fossiilid ja mererannikul kulgevad kõnnirajad Arisaigi sadama lähedal
Trentoni Steeltown'i park — jõeäärne park radade, mänguväljakute ja vaadetega East Riverile
Caribou Munroes’i saar — provintsiaed sooja veega rannaga, telkimise ja parvlaeva vaadetega Prince Edwardi saarele
Rohkem võimalusi autorendi säästmiseks New Glasgow's

Rendite autot?
Vaata esmalt seda videot
▶Vaata esmalt seda videot
Miks broneerida meiega
💸
Säästa kuni 80%
Eksklusiivsed läbiräägitud hinnad üle 1 000 rendiettevõttelt.
🛡️
Pole varjatud tasusid
Pole kaardi- ega haldustasusid — kõik kulud kuvatud ette.
🔄
Tasuta tühistamine
Muuda või tühista tasuta kuni 24 tundi enne vastuvõttu.
🎧
Ööpäevaringne tugi
Tõelised inimesed, iga päev aastas, teie keeles.
New Glasgow autorent — KKK
Mida juhid ütlevad New Glasgow kohta
★★★★★4.5
★★★★★ 5
"Kasutasin brand:Bookingcar ärireisil ja kõik sujus laitmatult. Uus, puhas auto, kiire väljastus ja tagastus ning hind vastas sellele, mis olin veebis broneerinud."
J
Jüri Koppel
New Glasgow
★★★★★ 5
"Rentisime auto pikaks nädalavahetuseks ja olime väga rahul. Auto oli mugav, puhas ja säästlik. Töötajad olid sõbralikud, selgitasid paberimajandust arusaadavalt ning tagastamine võttis vaid paar minutit."
K
Kätlin Saar
New Glasgow
★★★★★ 4
"Broneerisime pereautona brand:Booking car ja see oli hea valik. Lastele ja pagasile jagus ruumi ning turvatoolid olid juba paigas. Ainuke väike kaebus oli, et auto sisemus oleks võinud kättesaamisel olla veidi puhtam."
E
Evelin Saar
New Glasgow
















